26 stycznia 2013

Piec RAKIETOWY - ciąg dalszy

Przemyślenia własne


Temat pieca rakietowego, będę jeszcze ciągnął długo. Nie z tego powodu, że to się staje "modne", ale głównie z racji, iż ta konstrukcja ma naprawdę ogromne możliwości.
Wiemy przecież doskonale, jak obecny system narzucany nam od górnie przez zaborców z UE niszczy nasz piękny kraj mający przepiękną słowiańską tradycję.

Wraz z tym nowym, cywilizowanym systemem totalitarnym, dzięki któremu świeżo narodzone dziecko staje się niewolnikiem (konsumpcjonizmu i pustej wiary w raj po śmierci), zapominamy tak naprawdę czym jest dla człowieka PRAWDZIWA WOLNOŚĆ i MIŁOŚĆ.


Jeśli tylko dostateczna ilość mieszkańców mojej ojczyzny zrozumie, że tak naprawdę jedyną i słuszną drogą wiodącą przez życie jest zwrot ku naszej pięknej, doskonałej, odwiecznej i niestrudzonej naturze. Wówczas każdy z nas uświadomi sobie doskonale, ile cennych skarbów ona dla nas skrywa i z chęcią je oferuje wszystkim tym, którzy ją kochają, cenią, szanują, i pielęgnują...Nieraz na moim blogu wspominałem o "wielkich" osobistościach, ludziach którzy wyprzedzili rozumowaniem swoją epokę. Mam na myśli osoby takie jak: Viktor Schauberger, Nikola Tesla, Wiktor Grebiennikow i wielu, wielu innych żyjących wcale nie w tak odległych czasach. Ci ludzie mogli poznać doskonałość, moc i piękno wszechobecnej energii nie dlatego, że kształcili się w szkolnych ławach przyjmując wszelkie zmanipulowane informacje ministerstw edukacji jako jedną i jedyną, niepodważalną prawdę.


...naturalne śniadanie, przyrządzone rękami prawdziwej kobiety. Nie żadne śmieci z McDonalds czy innych przybytków, gdzie zdrowie i sumienie skutecznie przegrywa z żądzą zarobku i posiadania mamony.


Oni po prostu bezgranicznie pokochali otaczający ich świat zwierząt, roślin i wszelkich innych bogactw jakie ta zielona planeta nam wszystkim każdego dnia serwuje z promykami porannego słońca. Rozumnemu człowiekowi w zupełności wystarczą własne zmysły i chęć obserwacji tej doskonałej "maszynerii", oddanej człowiekowi pod opiekę - kompletnie za darmo. Jeśli chcemy zrozumieć otaczający nas świat, to musimy poznać go namacalnie i doświadczalnie kierując się głównie sercem, miłością i wrodzoną intuicją.


"W prostocie tkwi siła"
... takie masełko można zrobić dosłownie w kilka chwil.


Nadszedł czas, aby ludzie uświadomili sobie, że najbardziej wyrafinowaną formą niewolnictwa okazała się demokracja. Widać to jasno i klarownie, każdego dnia w rzeczywistości otaczającej przeciętnego Polaka. Wolny człowieku, obywatelu Rzeczpospolitej Polskiej miej odwagę powiedzieć NIE wobec tych, którzy nieustannie rozkradają naszą ojczyznę!!! Nie pozwól, aby twoje dziecko stało się kolejnym niewolnikiem ciężko pracującym na wystawne życie bandy złodziei, których cyrk mieści się przy ul. wiejskiej.... takie śniadanie wystarczy, aby żyć zdrowo przez cały rok. Wegetarianizm to nie styl czy moda, to odwieczny prawidłowy sposób odżywiania.


Nie licz na lepsze jutro z powodu szczodrości donalda i jego popleczników. To nigdy nie nastąpi, bowiem tylko dzięki niewiedzy społeczeństwa i kompletnej degradacji umysłowej młodego pokolenia, ta złodziejska mafia może istnieć i pozwalać sobie na wszelkie widzimisię, nie będąc tym samym nigdy pociągnięta do odpowiedzialności za swoje nikczemne, haniebne czyny.
... człowiek najbardziej się cieszy wówczas, gdy widzi i czuje całym sobą, że to co robi jest doskonałe i potrzebne. Piękne i dobre zarazem, bez wyrządzania żadnej szkody wobec matki natury, która go od wieków na swym łonie piastuje
Tylko pomyśl, 38 mln ludzi(obywateli) w tym przeszło połowa dorosłych nie potrafi powiedzieć NIE! wobec kilkuset "opasłych świń" przepychających się przy korycie, decydujących o tym, czy ty wolny człowieku możesz, czy ci nie wolno.
... kiedy jesteś w stanie wszystko zrobić samemu, wówczas uświadamiasz sobie najpiękniejszą rzecz. Gównie fakt, że życie nie było ci po to dane, abyś był niewolnikiem, który obecnie płaci nawet za przejście w niedozwolonym miejscu. Jeśli nie zapłaci zostanie, albo przymuszony do pracy, albo odsiedzi odizolowany od pozostałej części posłusznego społeczeństwa. Czy taki obraz człowieka życzył sobie ten wasz wszechmocny, miłosierny ojciec wasz Bóg jedyny prawdziwy?Czy może wam się kompletnie popierdoliło
od ciągłej propagandy i natłoku bzdurnych informacji
z ołtarzu jaki zarówno w domu macie - pod postacią odbiornika telewizyjnego.
Jak również w świątyni waszej wystawnej, którą Jezus zapewne życzył sobie budować, gdzie to ofiarę z próżnego pieniądza co siódmy dzień składacie!?!?!

... Żeby znów wróciły czasy, kiedy człowiek człowiekowi bratem i siostrą był. Czasy kiedy, ludzie się dzielili tak samo jak hojne ich natura obdarzała w wszelakie płody i zwierzęta do usług, co ludziom służyły w pomocy - nie jako strawę powszednią!


Czy pamiętasz jeszcze jak smakuje jabłko z własnego ogrodu?

Czy znasz jeszcze smak swojskiego masła?

Czy wiesz jak upiec pyszny chleb?

Czy masz świadomość, iż to co spożywasz stanowi twoje ciało?

Czy potrafisz sobie wyobrazić rajski ogród tutaj na ziemi, a nie jak ci wmawia kościół dopiero po śmierci?

Czy zdajesz sobie sprawę, iż stanowisz tylko siłę roboczą wobec PANA, któremu ciągle oddajesz daninę?

Czy jesteś świadomy swojego niewolnictwa, wolny obywatelu rzeczpospolitej polskiej?

źródło: http://demotywatory.pl/3490823/Bog-dal-ludziom-zwierzeta-po-to-
MASZ MOŻE JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI???
... jeśli tak to zobacz ten film:


"RADŹASTAN. DUSZA PROROKA"
Czy ekologia to pojęcie, które wymyślono w XX wieku? Zdecydowanie nie. Ponad 600 lat temu w Indiach powstała społeczność Bishnois. Jej członkowie od samego początku ściśle przestrzegają zasad, które współcześnie przypisywane są zwolennikom ekologii.

Ochrona środowiska naturalnego to dla nich nie tylko hasło wykrzykiwane na zebraniach aktywistów. Bishnois z ekologii zrobili religię. Twórcy filmu, ukazując życie członków tej wyjątkowej społeczności, odkrywają unikalny rodzaj relacji łączących ich z otaczającą naturą.


pozdrawiam serdecznie


PS. Nigdy w życiu na nic nie jest za późno.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © sztudynt - Blogger Theme by BloggerThemes