9 kwietnia 2013

"Etruskowie to Ruscy czyli ludzie Rasy"

Poznajmy nasze piękne korzenie.
Film z kanału treborok. Tłumaczenie "Lilarat". Materiał dobrze zrobiony - tym razem trebor nie miał "fazy twórczej" i nie dodawał nic od siebie. Ja w ogóle sądzę po długich obserwacjach, że ukazują się na tym kanale opracowania różnych osób. To jest bardzo dobre. Ze spokojem ducha gorąco polecam. / Film bardzo ważny szczególnie dla nas Polaków. Wkład prof. Wolańskiego jest epokowy - współcześni Rosjanie bardzo go podkreślają.

/ Dodam jeszcze ważną uwagę (problem przewija się nieustannie w rozmowach prywatnych i często uruchamia nasze polskie uprzedzenia ) - dla Rosjan ( a ściśle "Ruskich" bo świadomi Słowianie zza wschodniej granicy podkreślają:' ja Ruskij" gdy usłyszy o sobie " Rosjanin" ) . ..... dla Ruskich określenie " Ruski" jest zamienne ze słowem " Słowiański". Wiele razy podkreślał to s. Strizak w GRY BOGÓW. Zmieniłem zatem tytuł filmu na bardziej adekwatny. Ruski- oznacza " człowiek Rasy" a więc narodu białego .

Rasa znaczy po prostu biały ( tabula rasa ). / Co do Nosowskiego i Fomienko proszę ostrożnie z tymi badaczami. zachwycony nimi początkowo Demin (są wykłady na moim kanale- pojawia się ten pan w "Gry Bogów" - gorąco polecam tego badacza) dziś odnosi się z rezerwą gdyż ich dalsze działania ukazały, że przygotowywali dość subtelną "woltę " korzystną w ostatecznych wnioskach dla cerkwi katolickiej.

Nie mniej pewien etap ich badań jest korzystny dla nas Słowian. "Odkryli" coś co i tak by się ukazało. Tak się dzieje z wieloma sprawami obecnie i trzeba umiejętnie dobierać wiedzę - oddzielać źródła od samego przekazu. Nie postępować fanatyczne. Miłego odbioru życzę tym, którzy tego filmu jeszcze nie znają.


źródło: Kanał YouTube użytkownika michalxl600

Zachęcam serdecznie do zapoznania się z sporą ilością bardzo dobrego materiału video na w/w kanale.


pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © sztudynt - Blogger Theme by BloggerThemes