29 marca 2012

Prof. dr Walter Veith - Mleko (czynnik chorobotwórczy)

Pij mleko będziesz kaleką!

Czy człowiek doprawdy jest aż tak bardzo głupi, że nie rozumie prostej rzeczy. Należymy do ssaków, podobnie jak krowy, koty, konie, psy etc. Każda samica produkuje mleko dla swojego dziecka tylko i wyłącznie w określonym czasie jego rozwoju.

Mleko krowy jest dla cielaka, mleko klacz dla źrebaka itd. Dlaczego zatem my kupujemy i pijemy coś co do złudzenia ma przypominać krowie mleko, powstające przecież w procesie sterylizacji w zakładach nastawionych tylko i wyłącznie na ZYSK?

Nie dość że pijemy chemiczne bezwartościowe świństwo, powodujące masę chorób i ubytków zdrowotnych zwane mlekiem, to jeszcze telewizja promuje to świństwo w tak bezczelny sposób opłacając te biedne polskie "gwiazdy" jako autorytet do naśladowania przez młodych.
Człowiekowi potrzeba tylko i wyłącznie mleka matki w początkowej fazie rozwoju i na tym etapie przygoda z mlekiem powinna się kończyć. Ludzie nie znają źródła większości chorób a lekarz przecież też żreć musi, więc biznes kręci się w kółko kosztem naszego zdrowia i naszych bliskich.

pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © sztudynt - Blogger Theme by BloggerThemes