3 lutego 2013

"Kozia brudka i ja" - (Goatee and Me)

Kochane zwierzęta.

ZOBACZ KONIECZNIE
Miłość to jedyny słuszny element, który warto mnożyć przez dzielenie.Zwierzęta potrafią być doskonałą pomocą człowieka. Są to najdoskonalsze "maszyny", jakie od zarania dziejów tworzy specjalnie dla nas "matka natura". Sam człowiek niestety w żadnym wypadku niczego podobnego nie jest w stanie stworzyć i raczej nigdy nie zdoła tego uczynić.


Wynika to z następującego, istotnego jakże kluczowego faktu. Przecież do tworzenia czegoś pięknego i trwałego, potrzeba jak wszyscy dobrze wiemy przede wszystkim miłości - dotychczas człowiek niestety tylko niszczy i degraduje... chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego?Te wszystkie nasze zwierzęta(małe i duże), które nosi ziemia, jeśli tylko dobrze znać ich pożyteczność, okazują się najlepszym naturalnym rozwiązaniem na większość problemów współczesnego świata. Zwierzęta, aby żyć i w pełni móc oddać się człowiekowi potrzebują kilku zasadniczych elementów. Każdy człowiek natomiast, naturalnie rodzi się z wewnętrznym darem tworzenia, jak również zrozumieniem tej prostej "instrukcji życia" jaką stanowi jego własne sumienie.


Dla niedowiarków:

Prosty test dla każdego malucha wygląda następująco. Dajemy maluszkowi do zabawy, pyszne naturalne jabłko i malutkiego kociaka. Jeśli dziecko zacznie się bawić z jabłkiem i zje kociaka, to śmiało możecie przekreślić wszystko to co sobie zmyśliłem w tym napisanym przeze mnie tekście.
Zwierzę podobnie jak sam człowiek, zadowoli się w zupełności następującymi podstawowymi elementami:- powietrzem
- wodą
- jedzeniem
- światłem
- miłością
Tyle i tylko tyle wystarcza, aby żyć w pełni zdrowiu i harmonii z wszelkimi elementami stanowiącymi wspólnie jedną wielką całość. W naszym otoczeniu tą jedność stanowi cała kula ziemska, tworząc tym samym sporych rozmiarów organizm żywy. Trudno to sobie wyobrazić, ale jeśli tylko zmienić doczesne błędne nawyki myślowe, rzeczywistość okazuje się niezmiernie prosta i piękna.
Zatem jak widzimy, zgodnie z planem stwórcy to właśnie na nas spadła ta piękna odpowiedzialność, aby ten ziemski raj utrzymywać w ciągłym wzroście - nie degradacji jak to ma miejsce obecnie. Potrafimy zapewnić - dzięki uprzejmości, oraz pracowitości natury - wszystkim zwierzętom, oraz nam samym doskonałe warunki do życia i tworzenia w okół nas wspaniałej przestrzeni opartej na odwiecznej harmonii, której fundamentalnym elementem jest MIŁOŚĆ.

To żaden blef, ani puste słowa. Ten kto tylko uważnie obserwuje naturę - dodatkowo ją szanuje i darzy miłością. Na pewno wie i w gruncie rzeczy doskonale rozumie, iż to właśnie w prostocie tkwi piękno i siła.


Zwierzęta nie stanowią naszego pokarmu i nigdy to nie miało w naturze miejsca.
To tylko ludzkie zdziczenie, wynikające z kompletnej dezinformacji na wskutek kościelnej propagandy jakoby bóg był w niebie a na ziemi tylko my rządne krwi, bezduszne i pozbawione uczuć ludzkie kreatury.
Prawda jest natomiast taka, że ów stwórca jest ciągle obecny tutaj na ziemi. Jego namacalny przejaw, stanowi otaczająca nas piękna rzeczywistość, którą co dzień obserwujemy dzięki uprzejmości od wieków "czczonego" słońca - to ono zapewnia nam tak ogromną ilość energii, której zachowania po dzień dzisiejszy niestety nie rozumiemy.

Wystarczy sobie wyobrazić następujący krajobraz, czyli naturalne lasy, czyste rzeki, ogromna ilość pokarmu pod postacią przepysznych, wszechobecnych roślin, które gwarantują nam zdrowie, energię i wszystko czego rozumny człowiek do szczęśliwego, twórczego życia potrzebuje.
Ten mały dzik oczywiście jest żywy i miewa się doskonale.
źródło: http://www.garnek.pl/dzidkax/10151456/udomowiony-dzik-wojtus
Żeby się nam wszystkim lepiej żyło na tym ziemskim padole.
Nie pozwalajmy się ogłupiać, kiedy serce podpowiada inaczej.pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © sztudynt - Blogger Theme by BloggerThemes