15 października 2011

Rodnoje - Idea Anastazji w rzeczywistości

15.10.2011Tak to wygląda naprawdę w Rosji :-)
Jezus zaś powiedział do swoich uczniów: Zaprawdę, powiadam wam: Bogaty z trudnością wejdzie do królestwa niebieskiego. Jeszcze raz wam powiadam: Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne niż bogatemu wejść do królestwa niebieskiego.

Gdy uczniowie to usłyszeli, przerazili się bardzo i pytali: Któż więc może się zbawić? Jezus spojrzał na nich i rzekł: U ludzi to niemożliwe, lecz u Boga wszystko jest możliwe. Wtedy Piotr rzekł do Niego: Oto my opuściliśmy wszystko i poszliśmy za Tobą, cóż więc otrzymamy?Jezus zaś rzekł do nich: Zaprawdę, powiadam wam: Przy odrodzeniu, gdy Syn Człowieczy zasiądzie na swym tronie chwały, wy, którzy poszliście za Mną, zasiądziecie również na dwunastu tronach, sądząc dwanaście pokoleń Izraela. I każdy, kto dla mego imienia opuści dom, braci lub siostry, ojca lub matkę, dzieci lub pole, stokroć tyle otrzyma i życie wieczne odziedziczy. Wielu zaś pierwszych będzie ostatnimi, a ostatnich pierwszymi. (Mt 19:23-30)Rewolucyjna książka na podstawie której rodziny z powyższego materiału video czerpali informacje oraz inspiracje, jest dostępna pod poniższym adresem:


DO POBRANIA KSIĄŻKA: "Anastazja" Władimir Megre


... zachęcam serdecznie do zapoznania się z tym pięknym zbiorem odpowiedzi dotyczących naszej ziemi, przeszłości, natury, człowieka, energii, władzy, historii oraz wielu innych zagadnień dotyczących naszych obecnych i przyszłych losów na naszej planecie.


pozdrawiam

1 komentarz: