14 listopada 2011

Religulous - RELIGIA ?

Dokąd zmierzamy?


UWAGA: Ponieważ zamieszczanie tego materiału zostało wyłączone. Istnieje możliwość zobaczenia tylko w oknie YouTube. Dla leniwych którym się nie chce przełączać na kolejne odcinki, poniżej zamieszczam listę odtwarzania.

Wystarczy wcisnąć: "Odtwórz wszystko/Play All"


KLIKNIJ: Religulous - LISTA ODTWARZANIA
Po obejrzeniu tego materiału filmowego, każdy z nas powinien przynajmniej się zastanowić, czy aby nasza wiara to nic innego, jak tylko OPIUM DLA MAS.W powyższym filmie dokumentalnym na temat religii zawarto szerokie spektrum informacji, które obiektywnie ilustruje IDIOTYZM samej religii, dzięki której światem rządzi się prościej i skuteczniej.


Religia jest tylko jedna, jest nią PRAWDA. Niestety ludzie po dzień dzisiejszy nie zrozumieli gdzie ona tak naprawdę leży i jak cenne zbawienie niesie temu światu.

„Proście, a otrzymacie; szukajcie, a znajdziecie; pukajcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kto puka, temu otwierają. Czy jest wśród was ktoś taki, kto swojemu synowi, proszącemu o chleb, poda kamień? Albo gdy poprosi o rybę, czy poda mu węża? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, to tym bardziej wasz Ojciec, który jest w niebie, da to, co dobre, tym, którzy Go proszą. Wszystko więc, co chcielibyście, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie! Tego bowiem wymaga Prawo i Prorocy."
Mt 7,7-12pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © sztudynt - Blogger Theme by BloggerThemes