18 marca 2011

§ art. 62.1

Bóg dał rośliny, skorumpowany "rząd" ich zakazałAlkohol który niszczy organizm i zabija - częściej tego który nie pił - kupisz zawsze i wszędzie, nawet na całodobowych stacjach paliw. Szkodliwe leki, bez recepty i inne gówna, dostaniesz bez problemu również w całodobowych aptekach. Co ciekawsze ten syf jest reklamowany na okrągło w TV. Oczywiście TYTOŃ, czyli zajebiste rakotwórcze papierosy również kupimy w każdym kiosku, na stacji paliw itp.

Wystarczy jednak napisać "PALENIE ZABIJA" na paczce fajek i wszystko już jest w porządku. Z akcyz tych świństw państwo czerpie ogromne zyski. Trzeba mieć kupę zamiast mózgu, by nie rozumieć tak prostych rzeczy. Szczególnie zakłamania tych świń rządzących tym skutecznie ogłupionym narodem.

Jednak rośliny która LECZY i JESZCZE NIKOGO NIE ZABIŁA, nikomu krzywdy nie wyrządziła, nie możesz nawet sobie zasadzić we własnym ogródku. Dlaczego, człowiek przestał uprawiać rośliny dla własnego dobra? To naprawdę jest bananie proste o czym możecie przekonać się materiale video do którego odnośnik prezentuję poniżej:


sztudynt.blogspot.com

Rajskie ogrody to nie żaden cud ani mit. Tak żyli nasi przodkowie, nam jednak wmówiono iż pochodzimy od małp, a wszelkie cudowne cywilizacje w tym Sumerowie, Egipcjanie i Majowie to tylko ciekawostka.

Zapoznaj się również z tym tematem TUTAJ, albo TUTAJ (UKRYTA ARCHEOLOGIA)

Otwórz oczy!!! Jesteś skutecznie zaprogramowany, aby służyć i pracować na rzecz swych oprawców. Nigdy nie byłeś wolny, jesteś tylko eleganckim NIEWOLNIKIEM! Nie wierzysz?
... to posłuchaj, bo to nie bajki tylko FAKTY, których możesz nie zrozumieć. Wysłuchaj proszę jednak tego materiału, który powinien rozświetlić odrobinę twój umysł:

CO TO JEST DEMOKRACJA>


Jesteśmy wolnymi ludźmi, nie niewolnikami systemu, którego czubek stanowią elity mające banki w swoich kieszeniach.
WIĘCEJ

NA TEMAT

ROŚLINY KTÓRA MOŻE

uratować świat

znajdziesz


TUTAJPolecam również strony:

www.konopialeczy.pl
www.wolnekonopie.pl/
www.thc.edu.pl


pozdrawiam

3 komentarze:

  1. Jestem pierwszy za legalem !!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Zamiast zalegalizować i otworzyć coffe shopy chociaż państwowe i łatać dziurę budżetową to się nie zgadzają i prowokują do powstawania dillerki..

    OdpowiedzUsuń
  3. jestem za legalizacją sadzić , palić , zalegalizować...! co racja to racja czy będe kogoś kryminalizował albo będe robił komuś krzywde palić jojnta na widoku??? to gupie powinno się karać za inne rzeczy choć i w tym filmiku podano głupi powód ponieważ co 2 tagrze zkomsumował białe ale jak patrze jak oni to nosem tom chemie to wszystko wciągają to mi się chce żygać marichuana nie jest porównywalna np do cokainy anfetaminy bo ona jest liśviem w gosłownym tego słowa znaczeniu a to inne to czysta chemia chociaż i tak wiem że marihuany nie zalegalizują podaje powód np. jest wypowiedz o marihuanie (bystry pan kaczyński się wypowiada "PAJAC") i nagle Kaczyński pyta... czy marichuana jest z konopi??? nie.. chyba nie .. ludzie patrzcie na kogo idziecie głosować ostatnio widziałem wypowiedz w telewizji jeszcze kompletniejsze dno... pytają się jakiej starszej pani na kogo pani głosuje??? chyba na pana Kaczyńskiego... dlaczego pyta się dziennikarz? a ona a bo ja głosuje na tego kto się modli a innych niż kaczyński nie znam no ludzie... jednak Polska robi postępy wreszcie...! znalazł się taki ktoś jak palikot! tak Janusz Palikot jedyny bystry który się skapną że marichuanę trzeba zalegalizować no ludzie... miejsza z tym ale popatrzcie ile ludzi głosowało na pis??? a ile na Ruch palikota??? a gdyby tak wszyscy kandydaci pisu zagłosowali by na Palikota to jest nie możliwe ale na legalną marichuane jest jeden sposub trzeba zagłosować na palikota

    OdpowiedzUsuń

Copyright © sztudynt - Blogger Theme by BloggerThemes