26 sierpnia 2012

Gry Bogów - Siergiej Striżak

Powrót do Słowiańskich korzeni.


Film ze znanej serii "Gry bogów" autorstwa Siergieja Striżaka, opowiadający o zapomnianej i ukrywanej tradycji Słowian, naszej historii.W moim skromnym mniemaniu ten dokument to istna perełka wśród filmów jakie do tej pory widziałem. Polecam serdecznie wszystkim tym, którzy brzydzą się fałszem i kłamstwem. Na przestrzeni wieków i ostatnich lat szczególnie, zatracono naszą tradycję, sprzedano cały kraj, skłócono nas skutecznie nie tylko z Rosyjskim narodem. Skutecznie skłócono również nas samych, rodaków, braci i siostry. Tych których ojcowie jeszcze niespełna kilkadziesiąt lat temu walczyli o wolność naszego pięknego kraju.


Przecież media skutecznie manipulują informacją. Większość tych którzy nie wierzą w katastrofę w Smoleńsku uważają, iż to właśnie Rosjanie doprowadzili do rozbicia pamiętnego przez sporą część polaków samolotu. Ostanie zamieszki na stadionie zarejestrowane przez kamery w czasie Euro 2012, które krążą w internecie podobno też wywołane zostały przez Rosyjskich kibiców.

Tylko czy aby na pewno media mówią i pokazują nam prawdę? Komu i dlaczego zależy na podziale tego wspaniałego słowiańskiego ludu z którego korzeni większość z nas się wywodzi?


Zobaczcie powyższy materiał filmowy i sami znajdźcie odpowiedź.


pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © sztudynt - Blogger Theme by BloggerThemes