5 maja 2013

Najbardziej inspirująca ludzka transformacja!

Nie ma rzeczy niemożliwych - tylko uwierz w siebieAs human being , we have really great things inside ourselves guys . The moment when you ready for the changes , ready to give all of you have today for a better you tomorrow . Then you will see everything is just possible . Life is not about impressing others people , it's about how to impress yourself . The difference between winner and loser is "believe" ....


Inspirująca, prawdziwa historia, która powinna dać nadzieję wszystkim tym, którzy stracili wiarę w siebie i lepsze jutro. Powyższy materiał filmowy przedstawia w jaki sposób człowiek potrafi sam uzdrowić swoje ciało i ducha - bez pomocy chemicznych leków i czyniących wiele zła "lekarzy". Bohaterowi tego filmu przez 15 lat doktorzy wmawiali, że nigdy nie będzie chodził o własnych nogach. Był spadochroniarzem na froncie wojny w zatoce perskiej, doznał w skutek zbyt wielu skoków obrażeń kolan i pleców. Zaczął przybierać na wadze, popadł w stan depresyjny jego waga silnie wzrosła - miał wówczas 47 lat i brak nadziei.

"Czy w takiej sytuacji sam byś się nie poddał?"
Nie potrafił biegać a nawet chodzić, ćwiczenia wydawały się kompletnie niemożliwe - ważył wówczas 134 Kg. Większość instruktorów ćwiczeń YOGA odmówiło mu pomocy prócz jednego, który po zobaczeniu jego fotografii na których zobaczył otyłego mężczyzny z wielkim brzuchem, podpierającego się o kulach pomyślał:

"Boże, pomogę temu człowiekowi"

Ten instruktor nie znał swojego "pacjenta", jednak mimo wszystko uwierzył w niego, kiedy wszystkim innym zabrakło wiary.

W trakcie ćwiczeń upadał wiele, wiele razy, mimo to wstawał i kontynuował swoją drogę, aby odzyskać sprawność i nadzieję. Kiedy waga jego ciała zaczęła spadać, zaczął silniej wierzyć, że wszystko to jest możliwe i dosłownie na wyciągnięcie ręki.

To, że nie potrafię zrobić tego dzisiaj, wcale nie oznacza, iż nie będę mógł tego zrobić któregoś dnia.

W ciągu 6 miesięcy stracił 45 kilogramów i co najważniejsze doktorzy mylili się odnośnie tego, iż nie będzie już nigdy chodził - to stało się możliwe, dzięki jego silnej wierze w siebie samego!

Nigdy nie lekceważmy tego co możemy osiągnąć, kiedy tylko wierzymy w samego siebie - NIGDY!!!


WIARA CZYNI CUDA - tylko wierzmy w siebie i tylko w siebie!!!Osobiście ten film przyprawił mnie o gromkie łzy, to niesamowite jakie ogromne pokłady energii tkwią w każdym z nas. Wystarczy tylko posłuchać siebie samego, uwierzyć w możliwości ludzkiego ciała i umysłu a następnie przystąpić do pracy na rzecz lepszego zdrowia i doskonałego samopoczucia. Niech ten krótki film będzie inspiracją dla wszystkich tych, którzy stracili nadzieję.

Sam osobiście na co dzień spotykam się z ludźmi, którzy przypominają już dosłownie wraki ludzkiego ciała. Zniszczone ludzkie nadzieje i marzenia, przez szybki, konsumpcyjny tryb życia - inaczej mówiąc wyścig szczurów - zapominamy że w naturze wszystko jest możliwe i wszystko co naturalne działa na naszą korzyść - jeśli tylko sami zapragniemy odbudowy i regeneracji własnego ciała, które jedno nam zostało dane niczym doskonały skafander. Problem w tym, iż z współczesnych cywilizowanych krajów, mało który człowiek potrafi sobie uświadomić w jak zatrutym otoczeniu żyje i jaką trucizną się obecnie odżywia.

Dla przykładu, człowiek dba o swój wypicowany, błyszczący samochód(nic nie warta kupa złomu) karmi go właściwym paliwem najwyższej jakości, stara się o jak najlepszy olej, dba o okresowe przeglądy i wymianę płynów zapominając kompletnie o tym, iż o swój organizm nie dba już w ogóle. Tabletki i lekarstwa są tylko dobre na walkę ze skutkami chorób, nie lecząc w ogóle przyczyn stanów chorobowych, które w większości mają swoje korzenie w naszym własnym umyśle.


pozdrawiam i dużo zdrowia życzę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © sztudynt - Blogger Theme by BloggerThemes