25 maja 2013

Polska Przyroda - cudowny życiodajny ogród

Przedstawia Pan Sławomir Wąsik

Z wielkim zachwytem i pełen podziwu wobec tych kilkudziesięciu minut wspaniałego filmu na temat polskiej fauny, chciałbym polecić każdemu ten materiał filmowy kogo ciekawi natura i jej życie - której nieodzowną częścią wszyscy jesteśmy. Bardzo się cieszę, iż można znaleźć w zasobach internetu tak wspaniałe filmy dokumentalne tworzone przez ludzi z pasją.

Proszę poświęcić odrobinę czasu na obejrzenie tej wspaniałej produkcji, zamiast oglądać kolejny odcinek np. kompletnie dennego serialu "samo życie", czy tez innego z rodzaju, zagmatwanych, kontrowersyjnych, degeneracyjnych perypetii sprzedajnych dziwek - nie mylić z prawdziwymi aktorami - artystami.


"Ze zdumieniem spostrzegłem, że człowiek różni się od reszty przyrody przede wszystkim tą jakąś śliską galaretą zakłamania, która otacza go i chroni."
- Hermann Hesse

Poznajmy za pomocą prostej obserwacji i zwyczajnego obcowania w naturze, jak wygląda prawdziwe życie wokół nas, bowiem najwybitniejsi ludzie tego świata zawsze inspirację i niezawodną praktyczną wiedzę czerpali tylko i wyłącznie z NATURY.

"Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz."
- Albert Einstein


Odnośnik do kanału, na którym znalazłem filmy:
Kanał YouTube - Sławomir WąsikPozdrawiam serdecznie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © sztudynt - Blogger Theme by BloggerThemes